Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Tytuł bilety
Włącz Poprzednie Kolejne
Tytuł koncerty
pic

Impreza:

VADER (PL), IMMOLATION (USA), Monument Of Misanthropy (Austria) + support

data: 01.04.2017
godz. 18:00

Bilety w cenie: 59 zł w przedsprzedaży i 69 zł w dniu koncertu

 

VADER – death metal (Polska)

Zespołu Vader nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Od ponad 30 lat regularnie wydają płyty i zapełniają kluby koncertowe na całym świecie. Można się spierać, które płyty są lepsze, które są gorsze, ale wpływ tego zespołu na scenę death metalową jest i zawsze będzie niepodważalny. Jest jedną z formacji, która przecierała szlaki dla polskiego metalu za granicą i przyczyniła się do budowania wizerunku rodzimej sceny. Vader jest na całym świecie wymawiany jednym tchem obok takich legendarnych formacji jak Morbid Angel, Possessed, Slayer czy Cannibal Corpse. Na koncertach zawsze zabijają i nie pozostawiają niedosytu. Obecna trasa promuje, wydany w listopadzie ubiegłego roku, album "Empire", więc należy się spodziewać, iż usłyszymy z niego wiele kawałków, ale nie zabraknie także klasycznych kompozycji jak i całego przekroju twórczości.

http://www.metal-archives.com/bands/Vader/145

 

IMMOLATION – death metal (USA)

Istnieją takie zespoły, których każdy album jest wydarzeniem, nie tylko dla fanatycznych odbiorców, ale także wielkim wydarzeniem muzycznym. Istnieją zespoły, które przez lata wypracowały swój własny, niepowtarzalny styl, co powoduje, iż nie można ich pomylić z nikim innym. Dzięki swojej determinacji i muzycznym kunszcie, mogą pozwolić sobie na ciągłe poszerzanie horyzontów w postaci dźwiękowych eksperymentów , zachowując jednocześnie swój indywidualny klimat. Dbałość o każdy detal, nie tylko w warstwie muzycznej i lirycznej, ale także wizualnej, powoduje, że ich nazwę wymawia się z dumą i nieukrywanym entuzjazmem. Jednym z takich właśnie zespołów jest amerykański IMMOLATION, który wystąpi jako gość specjalny koncertu VADER.. Będzie to ich jedyny koncert w Polsce na tej trasie. Będą promowali swoje najnowsze dzieło "Atonement", które ukazało się 24 lutego. W przypadku tego zespołu wszelkie słowa są tak naprawdę zbędne, muzyka obroni się sama..

http://www.metal-archives.com/bands/Immolation/194

 

MONUMENT OF MISANTHROPY – brutal death metal (Austria)

http://www.metal-archives.com/bands/Monument_of_Misanthropy/3540376307

 

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW:

"ELYSIUM" – Sklep z Dobrym Piwem – ul. Monte Cassino 4
"BUNKIER" – ul. Wyszyńskiego 7

SPRZEDAŻ INTERNETOWA:

Aby zakupić bilet w przedsprzedaży, należy wysłać Imię i nazwisko oraz liczbę zamawianych biletów na adres:

szczecinextremefest@gmail.com

oraz dokonać przelewu za bilet (lub bilety) na konto:

Stowarzyszenie Muzyki Ekstremalnej Aaaaaaarrghh
Stanisława Żółkiewskiego 3/21
70-345 Szczecin

Bank Pekao S.A. nr.rachunku: 21 1240 3813 1111 0010 4566 5218

swift/BIC: PKOPPLPW

tytuł przelewu: wzór: VADER. imię i nazwisko, ilość biletów, adres mailowy

Po zaksięgowaniu wpłaty, bilety internetowe zostaną wysłane na podany adres email w postaci plików pdf (1 bilet = 1 plik pdf), które należy sobie wydrukować. Bilety internetowe zostaną wymienione na wejściówki kolekcjonerskie przy wejściu na teren imprezy.
*(Uwaga! Przesłanych biletów internetowych, dla własnego bezpieczeństwa, nie wolno udostępniać osobom trzecim! Każdy z nich będzie posiadał swój unikatowy numer i na jego podstawie będzie możliwa wymiana)
-------------------------------------------------------------
Jeśli bardzo chcesz posiadać bilet kolekcjonerski już teraz, to do ceny dolicz koszty przesyłki w wysokości 5zł (niezależnie od ilości zamawianych biletów), podaj w mailu adres, a wyślemy Ci bilety pocztą ;)

 

 

 

 

Tytuł wydarzenia

Miejski Konkurs Plastyczny Dla Przedszkoli

Zapraszamy do udziału w MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA PRZEDSZKOLI "Przyroda jest wieczna jeśli jest bezpieczna" Realizowany w ramach czwartej edycji Dni Skandynawskich w Szczecinie obchodzonych od 30...

Więcej ►

Poznaj szczeciński port

Dom Kultury Słowianin  i Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście w okresie grudzień 2016 i marzec 2017, realizują  wspólnie cykl spotkań pn. „Poznaj szczeciński port”. Jednym  z...

Więcej ►

Inspirujące Wtorki Centrum Seniora

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne spotkania w ramach INSPIRUJĄCYCH WTORKÓW CENTRUM SENIORA w Słowianinie (zawsze godzina 12:00)   21.03-  Muzycznie i tanecznie Koncert „Ręczno Nożnej Kapeli...

Więcej ►

Wieczorki taneczne

Nie organizujemy wieczorków tanecznych w okresie przedświątecznym. Zapraszamy od 23 kwietnia!

Więcej ►

Bądź na bieżąco!