Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Tytuł bilety
Włącz Poprzednie Kolejne
Tytuł koncerty
pic

Impreza:

NOCNY KOCHANEK - BILETY WYPRZEDANE
gość: Mescalero
data: 03.03.2018
godzina: 20:00

 

BILETY WYPRZEDANE

 

Nocny Kochanek trasa "Zdrajcy Metalu 2017/2018"

Fani Nocnego Kochanka deklarują, że ich koncerty uzależniają. Uzależniają na tyle, że przejechanie kilkuset kilometrów na kolejny gig w trasie nie jest problemem dla aktywnych członków kochankowego fanklubu. A przecież to zawsze ci sami goście, to samo pokręcone poczucie humoru i… ta sama setlista. Nie ma fajerwerków, nie ma wymyślnych strojów, nikt nie pluje ogniem, nie pali Biblii, nie wjeżdża dmuchanym pontonem w publikę, czasem ewentualnie pod sceną ktoś pokaże cycki (nawet chłopy!). Jak więc wytłumaczyć coraz większe zainteresowanie Nocnym Kochankiem i coraz szybciej sprzedające się bilety na koncerty w Polsce?

Będziecie mogli sprawdzić to sami na prawie 60 (sic!) gigach, które zapowiada na jesień Nocny Kochanek. A to nie koniec! Zespół deklaruje, że nie przestaje uzupełniać wypchanego po brzegi kalendarza!

Niezależnie od poziomu popularności Nocny Kochanek nie rezygnuje z grania w małych miejscowościach takich jak Kruklanki, Złotów, Kościerzyna czy Żagań. Jednak najbardziej wyjątkowy koncert przypadnie znów na imprezę w Warszawie. Tym razem nie będzie ona zwieńczeniem trasy, ale koncert w stolicy zostanie zarejestrowany i wydany na DVD. Obecność 3 lutego w Progresji zatem dla każdego fana jest obowiązkowa!

DVD to nie jedyna niespodzianka, jaką chłopaki szykują dla swoich fanów. Jak mówi wokalista grupy, Krzysiek Sokołowski:

„Jeszcze w wakacje planujemy realizację klipu, a w międzyczasie piszemy nowe kawałki. W okolicy nowego roku chcielibyśmy pochwalić się czymś świeżym.”

Warto przypomnieć również, że zanim Nocny Kochanek ruszy w jesienną trasę po Polsce, można było ich spotkać na kilku wakacyjnych imprezach takich jak Woodstock (na Dużej Scenie wywalczonej podczas tegorocznych eliminacji), autorski festiwal "Zdrajcy Metalu Fest" w Chorzowie, Czad Festiwal, Festiwal czy Magia Rocka. Przed zespołem kolejne występy między innymi na KrushFest, oraz dwóch gigach w Berlinie i Monachium a także trzech koncertach w Anglii planowanych na wiosnę 2018.

Jeszcze niedawno zastanawiano się, co to za tajemnicza kapela, która wpada na listę OLiS i wyprzedza metalowych gigantów takich jak Metallica. Dzisiaj "Zdrajcy Metalu" Nocnego Kochanka utrzymują się w zestawieniu już 14 tydzień. Do najnowszego krążka sprzedanego w przeszło 13 tysiącach egzemplarzy w ciągu ostatnich 7 miesięcy, dołączył debiut grupy - "Hewi Metal", który pojawił się na OLiS 2 tygodnie po "Zdrajcach" i liczy sobie w tej chwili około 8 tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

"Jesteście nienormalni, ale wiecie co? Ten zespół też jest nienormalny!". Tymi słowami prowadzący eliminacje na 23. Przystanek Woodstock podsumował występ i szaleństwo pod sceną w warszawskiej Progresji. Dołączcie do nienormalnej, ale jakże zgranej kochankowej rodziny i wpadajcie zdradzać metal! Odrobina szaleństwa jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła.

 

Gościnnie wystąpi zespół Mescalero: https://www.facebook.com/MescaleroPL/

 

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/472326849768506/

 

Tytuł wydarzenia

Bezpłatne zajęcia Tai Chi

Dom Kultury Słowianin zaprasza  wszystkich nieodwracalnie dojrzałych (50+) w każdą niedzielę o godz. 12:00 do udziału w bezpłatnych zajęciach Tai Chi , prowadzonych przez Bartosza  Rynkiewicza. Tai chi to system...

Więcej ►

Inspirujące Wtorki Centrum Seniora

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne spotkania w ramach INSPIRUJĄCYCH WTORKÓW CENTRUM SENIORA w Słowianinie (zawsze godzina 12:00). Marzec 2018 06.03.2018 – „Niech żyje bal” czyli piosenki Maryli...

Więcej ►

Wieczorki taneczne

UWAGA!!! 25.02.2018 OSTATNI WIECZOREK TANECZNY W SEZONIE ZIMOWYM ! ZAPRASZAMY PONOWNIE PO ŚWIETACH 8 KWIETNIA ! Wszyscy spragnieni dancingowych klimatów, będą mieli możliwość potańczyć w każdą niedzielę na...

Więcej ►

Ferie w Słowianinie

Brak wolnych miejsc Dom Kultury Słowianin serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na zajęcia podczas ferii zimowych (8-12 lutego). Zajęcia są bezpłatne i obowiązują na nie zapisy. W przerwie między zajęciami zapewniony...

Więcej ►

Bądź na bieżąco!