Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Tytuł bilety
Włącz Poprzednie Kolejne
Tytuł koncerty
pic

Impreza:

ELVIS ŻYJE - KONCERT PAMIĘCI ELVISA PRESLEY'A

data: 02.09.2017
godzina: 19:00

Bilety w cenie 20 zł dostępne w bilety.fm i w DK "Słowianin"

 

Elvis Aaron Presley  - amerykański piosenkarz i aktor. Jedna z najważniejszych ikon popkultury  XX wieku. Często nazywany „Królem Rock and Rolla” lub po prostu „Królem”.

"Przed Elvisem nie było niczego" - powiedział kiedyś John Lennon. I to w dużym stopniu prawda – datę wydania debiutanckiego singla "Króla" można uznać za datę narodzin popkultury. Elvis pozostaje patronem tych wszystkich gwiazd, które spaliły się w swej drodze do nieistniejącego słońca.

Istnieje teoria, że Elvis Presley żyje. Jego fani uważają, że artysta sam upozorował swoją śmierć. Miał do tego kilka powodów. Przede wszystkim konflikt z mafią o ogromne pieniądze, upadająca kariera muzyczna plus zmęczenie ciągłym byciem na świeczniku.  Rzekomo nie chciał rozstawać się ze swoją posiadłością  Graceland, dlatego postanowił  ją odwiedzać m.in. pod przykrywką ogrodnika (?)

Niezależnie od teorii spiskowych, 16 sierpnia 2017 r. przypada 40. rocznica śmierci artysty, a 2 września o godz. 19:00 Dom Kultury Słowianin zaprasza na koncert pamięci Presleya.

Naśladowców  Elvisa Presleya jest w świecie bardzo dużo. W Szczecinie mamy również znakomitego odtwórcę  muzyki „Króla”. Oprawę muzyczną stworzy Ryszard „Klemens” Wiercimak z zespołem. Na swojej stronie pisze:  „Nieważne ile masz lat. Nieważne, jakiej muzyki słuchasz na co dzień. Nieważne ile szarości mieści się w Twoim życiu. Dokładnie w tym momencie dostajesz zaproszenie w zupełnie inny świat. Świat ludzi wiecznie młodych, roześmianych i totalnie roztańczonych. Świat intensywnych barw i mocnych wzruszeń. Wsiądź z nami w wehikuł czasu, wciśnij start i przenieś się w fascynujący klimat czasów świetności Elvisa Presleya”.

Koncert będzie wzbogacony zdjęciami Elvisa oraz opowieściami o jego życiu. W rolę konferansjerów snujących opowieści wcielą się: Zbigniew „Bitels” Włodarczyk i Lech Lusiakowski.

Tytuł wydarzenia

Bezpłatne zajęcia Tai Chi

Dom Kultury Słowianin zaprasza  wszystkich nieodwracalnie dojrzałych (50+) w każdą niedzielę o godz. 12:00 do udziału w bezpłatnych zajęciach Tai Chi , prowadzonych przez Bartosza  Rynkiewicza. Tai chi to system...

Więcej ►

Inspirujące Wtorki Centrum Seniora

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne spotkania w ramach INSPIRUJĄCYCH WTORKÓW CENTRUM SENIORA w Słowianinie (zawsze godzina 12:00)   13.06 - „Autostopem przez Azję”. Romek Zańko - od 25 lat...

Więcej ►

Wieczorki taneczne

Wieczorki taneczne  powracają! Dom Kultury „Słowianin” po krótkiej przerwie powraca do organizacji  niedzielnych wieczorków tanecznych. Wszyscy spragnieni dancingowych klimatów, będą mieli...

Więcej ►

Centrum Seniora

Dom Kultury „Słowianin” zaprasza wszystkie chętne osoby w wieku 50+  do udziału w zajęciach tematycznych z zakresu spraw społecznych, kultury i sztuki, medycyny,  zdrowia, sportu i rekreacji. Zawsze we wtorki o godz....

Więcej ►

Bądź na bieżąco!