Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Tytuł bilety
Włącz Poprzednie Kolejne
Tytuł koncerty
pic

Impreza:

Nikt + goście: Rockasta i Gain Over
promocja nowej płyty Nikt
data: 06.01.2018
godz. 19:00

Bilety w cenie: 10 zł


DOSTĘPNE ONLINE:
www.bilety.fm

BILETY JUŻ DOSTĘPNE STACJONARNIE:
w punktach sprzedaży bilety.fm:

- Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (CIKiT Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34)
- Centrum Informacji Turystycznej (CIT Szczecin, pl. Żołnierza 20 /szklany pawilon na Alei Kwiatowej)

- Dom Kultury Słowianin

 

Święto Trzech Króli, koncert trzech zespołów z okazji wydania trzeciej płyty zespołu NIKT „ Runda 3”. Przypadek? Nie sądzę :) Towarzyszyć im będą szczecińskie kapele Rockasta oraz GainOver.

Płyta „ Runda 3” była nagrywana w dwóch studiach. Instrumenty zarejestrowano w Jest Studios w Nowym Dworze pod Koronowem. Natomiast wszystkie partie wokalne w szczecińskim Rapido Studio. Nagrany materiał miksował i masterował Jacek Miłaszewski, który współpracuje m. in. z takimi zespołami jak AcidDrinkers, Hunter, czy Sixpounder. Wydaniem i dystrybucją gotowego materiału zajęły się wytwórnie OldschoolRecords oraz Lou&RockerBoys.

NIKT - projekt muzyczny, który u swych podstaw miał bardzo proste założenia: żadnych solówek, wirtuozerii... Miało być po prostu mocno i głośno, a w tym wściekłym krzyku miał być zawarty cały gniew i rozczarowanie światem.


Z czasem idee nieco dojrzały, jednak nadal przyświecają nam te pierwotne zasady, tkwiące w korzeniach ludzi pochodzących znikąd...


Zespół Nikt powstał pod koniec XX wieku . Podczas swojej długoletniej przygody z muzyką nagrał dwie płyty "Hope&Respect " i "Nikt" . Wystąpił na największych festiwalach w Polsce : (Przystanek Woodstock ,Hunterfest , JarocinFestiwal ).Zagrał u boku najwiekszych w tym kraju (K.N.Ż., Luxtorpeda, Hunter,AcidDrinkers). W 2016 roku zespół wziął udział w 11 edycji programu Must Be The Music i wygrał odcinek. Niestety w wyniku zmian regulaminu i minimalnemu braku szczęścia, zajął w kolejnym głosowaniu drugie miejsce i nie wszedł do ścisłego finału.

Dzień 15.12.2017, to premiera najnowszej płyty „Runda 3”, która została zmiksowana  i zmasterowana przez Jacka Miłaszewskiego a  wydana przez OldschoolRecords oraz Lou&RockedBoys.

Skład:

Przemek Kowalczyk – bas

Sebastian Górski – perkusja

Łukasz Michałowski – wokal

Adam Bielczuk – gitara

Przemek Reginia–gitara

 

ROCKASTA - zespół muzyczny założony w 2011 roku przez Przemysława Nowaka (www.przemeknowak.art.pl) szczecińskiego akordeonistę i saksofonistę, który oparł swój instrument o mocne brzmienie. Rockasta to zespół instrumentalny, grający własne kompozycje oraz klasykę. Nazwa powstała poprzez połączenie słów: "rocka" oraz "kasty" (w żargonie "kasta" oznacza również akordeon). Po zmianach personalnych zespół wznowił działalność pod koniec 2012 r. Muzyka Rockasty przedstawia niestandardowe i mało spotykane połączenie akordeonu z muzyką hardrockową i metalową, gdzie instrumentem wiodącym jest akordeon. Zespół pokazuje, że akordeon nie jest tylko instrumentem biesiadnym czy folkowym, ale znakomicie odnajduje się w różnych stylach muzycznych - również jako instrument prowadzący w ciężkich brzmieniach.

SKŁAD:
Przemek Nowak – akordeon

Marcin Budaj – gitara

Damian Przybylski – bas

Jędrek Nowicki - perkusja

 

GAIN OVER…

Graliśmy zawsze… Nie przeszło nam nigdy… Chcemy tak dalej, chcemy więcej, chcemy głośniej!!!
Praprzyczyną uruchomienia tej lawiny muzycznej było spożycie przez Ojców Założycieli w niedzielę wieczorem 12 kwietnia 2015 roku w Browarze Wyszak jednego małego piwa ciemnego i dwóch dużych jasnych. Było jeszcze coś do jedzenia, ale kto by tam o rzeczach nieistotnych pamiętał… Kilkanaście dni później skład był już ukształtowany i powoli, bo przecież co nagle to po diable, ruszyły poszukiwania matecznika oraz pierwsze próby i rzeźbienie BRZMIENIA!

Inspiracje czerpiemy z wielu lat słuchania i grania bardzo różnej muzyki. Łączy nas miłość do gitarowego grania spod znaku hard rocka, grunge i innych ciężkich brzmień. Gotujemy te wspomnienia i doświadczenia w jednym metalowym garncu, często przyprawiając potrawę smakami progresji, psychodelii i lżejszych dźwięków. Nie jesteśmy purystami stylu, nie zamykamy się na żadne odmiany rocka, nie działamy koniunkturalnie i nie mamy wyznaczonych artystycznych ścieżek, z których zejście prowadzi w przepaść i niebyt.

Każdy z nas już grał w różnych zespołach, a pierwsze z nich, dla tych najstarszych, to wspomnienia przełomu lat 80/90. Po tylu latach wiemy, że muzyka jest dla nas ważnym elementem życia. Traktujemy ją, obok pięknej kobiety u boku, naszych wspaniałych dzieci, tlenu w powietrzu i piwa w lodówce jako element niezbędny do przeżycia. Tak było jest i BĘDZIE!!!


Skład zespołu to:

Patryk Żakieta – wokal

Leszek Frankowski – gitara

Jarosław Sadowski – gitara

Karol Gącik – bas

Józef Kuśmierek – perkusja

Tytuł wydarzenia

Bezpłatne zajęcia Tai Chi

Dom Kultury Słowianin zaprasza  wszystkich nieodwracalnie dojrzałych (50+) w każdą niedzielę o godz. 12:00 do udziału w bezpłatnych zajęciach Tai Chi , prowadzonych przez Bartosza  Rynkiewicza. Tai chi to system...

Więcej ►

Inspirujące Wtorki Centrum Seniora

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne spotkania w ramach INSPIRUJĄCYCH WTORKÓW CENTRUM SENIORA w Słowianinie (zawsze godzina 12:00)   1024x768 1024x768...

Więcej ►

Centrum Seniora

Dom Kultury „Słowianin” zaprasza wszystkie chętne osoby w wieku 50+  do udziału w zajęciach tematycznych z zakresu spraw społecznych, kultury i sztuki, medycyny,  zdrowia, sportu i rekreacji. Zawsze we wtorki o godz....

Więcej ►

Bezpłatne zajęcia dla dzieci

Dom Kultury Słowianin serdecznie zaprasza dzieci w wieku szkolnym na bezpłatne zajęcia:   - język angielski (poziom podstawowy) - wspólne odrabianie lekcji (pomoc wolontariuszy) - warsztaty artystyczne...

Więcej ►

Bądź na bieżąco!