Bezpłatne zajęcia w Słowianinie! Dziecięca Akademia Rozwoju. AKTUALIZACJA – BRAK WOLNYCH MIEJSC


WT 16.04.2019
12:34

Drodzy Państwo, mamy już komplet uczestników bezpłatnych zajęć Dziecięcej Akademii Rozwoju w poświątecznym tygodniu!

Bezpłatne zajęcia w Słowianinie! Dziecięca Akademia Rozwoju w dniach: 23-26.04.2019 r. w godz. 8:00-16:00

W związku z przedłużającym się strajkiem nauczycieli, Dom Kultury Słowianin organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych, w ramach swojego projektu „Dziecięca Akademia Rozwoju”.

Zajęcia będą bardzo zróżnicowane i przeprowadzane przez doświadczonych instruktorów m.in.: nauka tańca połączona z ćwiczeniami korekcyjnymi i tai chi z elementami gimnastyki.Będzie można wyrazić się w różnych formach plastyki pod okiem studentów Akademii Sztuki i spróbować swoich sił w nauce szycia, przy pomocy senioralnej grupy rękodzielniczej „Nitka” ze „Słowianina”.

Przedstawicielki Straży Miejskiej opowiedzą jak można poczuć się bezpieczniej w swoim otoczeniu, a Waldemar Baranowski z zespołu „After Blues” oraz uczniowie ze Szkoły Muzycznej podzielą się swoją pasją. Jeżeli tylko pogoda pozwoli, będziemy odkrywać Szczecin na spacerach w towarzystwie przewodników.

Nie zabraknie filmów animowanych. Do dyspozycji będą również gry planszowe i piłkarzyki.

Zapewniamy wyżywienie (śniadanie i obiad).

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (25 osób), prosimy o zgłaszanie dzieci drogą mailową na adres: program@slowianin.org Termin nadsyłania zgłoszeń mija 18 kwietnia, o godzinie 16:00 (decyduje kolejność zgłoszeń). Na wszystkie emaile odpowiemy i poinformujemy tą drogą wszystkich, którzy się zakwalifikują na nasze zajęcia.