Ta strona korzysta z plików cookie, abyśmy mogli zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z użytkowania. Informacje o plikach cookie są przechowywane w Twojej przeglądarce i wykonują takie funkcje, jak rozpoznawanie Cię po powrocie do naszej witryny i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Koncerty i imprezy


Inspirujące Wtorki Seniora 17.05.2022 r.
Inspirujące Wtorki Seniora, 17 maja, godz. 12:00, wstęp wolny – Piosenki Seweryna Krajewskiego gra i śpiewa Piotr Huegel.
Piotr Huegel „Piterski” urodzony w 1973 r. w Szczecinie, wokalista, muzyk, autor tekstów i wierszy. Wnuk szczecińskiego aktora Jerzego Kownasa. Wokalista i aktor kultowego musicalu RENT wystawianego w szczecińskiej Operze na Zamku. Współtwórca zespołów Piloci Nocy, Projekt ARH, WRONY oraz Retro Gitary wykonującego muzykę zespołu Czerwone Gitary. Autor spektakli muzycznych „Dobranoc Mr Blues”, „Jutro będzie dobry dzień” oraz „Kroniki Szczecińskie”.
#SłowianinNaEmigracji
Zapraszamy do tymczasowej siedziby DK Słowianin przy ul. Kolumba 88/89, wejście A, I piętro, pok. 102.