Koncerty i imprezy

PT 12.06.2020
18:00
bezpłatne

Koncert na poduszkach: AFTER BLUES

Stęsknieni za koncertami z publicznością i na chwilę przed wyprowadzką z budynku przy ul. Korzeniowskiego 7, ogłaszamy co następuje: gramy!
Jako, że warunki są… niebanalne, zasady uczestnictwa również takie będą. Koncert odbędzie się 13 czerwca br. (sobota) o godzinie 18:00 w sali nr „6”. Z uwagi na istniejące obostrzenia, możemy na to wydarzenie zaprosić 20 osób, które ugościmy na wygodnych, kolorowych poduchach – niech niebanalnie będzie do samego końca!
Od dziś, przez kolejne dni w różnych porach publikować będziemy na swoim fanpage’u pytania związane ze Słowianinem, After Bluesem i Szczecinem. Zasada jest prosta: pierwszą osobę, która prawidłowo odpowie na pytanie, zaprosimy na koncert. Jedna osoba może zdobyć tylko jedną wejściówkę. Tak powstanie lista 20 gości, z którymi spotkamy się w przyszłą sobotę. Wydarzenie jest bezpłatne, ale chcemy przy okazji zrobić coś dobrego dla innych. Zaproszone osoby prosimy o przyniesienie mokrej karmy dla pięćdziesięciu kotów wolno żyjących, którymi opiekuje się Pani Marzena.
Oprócz wyjątkowych okoliczności muzycznych, będzie to również okazja do pożegnania się ze Słowianinem. Spotkajmy się na poduszkach, #słowianinToWy!

AFTER BLUES – to 40 lat nieprzerwanej działalności artystycznej. Szczególną wytrwałością pochwalić się mogą Leszek Piłat (bas, vocal, perkusja) i Waldemar Baranowski (gitara, instr. perkusyjne, vocal) – jego założyciele. To duet, brzmiący co najmniej jak trio. Muzycy wypracowali własny muzyczny wizerunek – wysublimowany, oszczędnie grany blues w balladowej otoczce.
Zespół ze Słowianinem związany blisko 30 lat.

Oczywiście podczas naszego wydarzenia zastosujemy wszystkie obowiązujące procedury bezpieczeństwa.

Oswiadczenie-COVID_19_DK_Słowianin