Koncerty i imprezy

SOB 30.03.2019
19:00
przedsprzedaż
50 zł
cena regularna
60 zł

KSU support: Kapitan Stereo

Wejście: 18:00
Kapitan Stereo: 19:00
KSU: 20:00

Słowianin Na Emigracji zaprasza na koncert legendarnego zespołu KSU, który wraca do Szczecina po 11 latach nieobecności! Widzimy się już 30 marca w Klub Delta – filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie.

KSU na pewno nikomu przedstawiać nie trzeba – legenda polskiego punk rocka powstała w 1977 roku w Ustrzykach Dolnych. Zespół podczas swojej ponad 40-letniej działalności oficjalnie wydał 11 płyt. Jedynym członkiem zespołu, który znajduje się w nim od jego założenia, jest Eugeniusz „Siczka” Olejarczyk. Zespół początkowo wykonywał typową muzykę punkrockową i z tym nurtem jest powszechnie utożsamiany, z czasem jednak wykształcił własny styl bliższy szeroko pojętemu rockowi.

 

Kapitan Stereo to rockowy zespół ze Szczecina, niepozostający w określonych ramach gatunkowych. Komponując swoją muzykę kładą nacisk na dobre teksty i bezkompromisowe brzmienie zespołu. Wszystkie utwory zespołu są autorskie oraz pisane w języku polskim. Zaczęli grać w 2013 roku. W 2016 roku bez udziału wytwórni nagrali debiutancką płytę. W 2017 roku zespół wygrał Hard Rock Rising 2017 jako Regional Prize Winner (region Europa). Andrzej Łacny – gitara, wokal Jacek Krukowski – gitara, perkusja Łukasz Szczepaniec – bas Dobromił Shargut – perkusja


Bilety dostępne w