Koncerty i imprezy

SOB 19.03.2022
10:00
bezpłatne

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Szczecin 19-20 marca 2022 r.

Cat Club Pomerania Szczecin  serdecznie zaprasza na MIĘDZYNARODOWĄ WYSTAWĘ KOTÓW RASOWYCH, która odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę  (19-20.03.2022) w Hali Sportowej Zespołu Szkół Nr 3 w Szczecinie, przy ulicy Sowińskiego 1.

Podczas tego wydarzenia będziemy mogli podziwiać ponad 150 kocich piękności spośród 22 ras, które zawitają do naszego miasta z Polski, Czech, Dani, Niemiec, Norwegii.

Z kotami zawsze są ich opiekunowie i  dzięki temu, będzie można porozmawiać z  doświadczonymi hodowcami na temat danych ras, sposobu żywienia oraz pielęgnacji.

Dodatkowo, organizatorzy przygotowują stoiska z akcesoriami, drapakami dla kotów, oraz bezpośredni kontakt z producentami karm.

Mając na uwadze zaistniałą sytuację na świecie, organizatorzy  proszą o zaangażowanie się w pomoc, w postaci wsparcia opiekunów psów i kotów, które przyjeżdżają  do Polski  z Ukrainy. Na miejscu będzie zorganizowany punkt zbiórki karmy, żwirków i akcesoriów dla naszych Braci Mniejszych. Za zbiórkę odpowiada Dom Kultury Słowianin i Cat Club Pomerania Szczecin.

Wystawę można odwiedzać w godz. 10:00-17:00. Bilety wstępu: ulgowy- 10 pln, normalny – 15 pln, dzieci do lat 6 – wstęp wolny. Płatność na miejscu, tylko gotówką.

Ten weekend spędź z nami i kotami.