Koncerty i imprezy

NIEDZ 06.12.2020
11
bezpłatne

Mikołajki 2020

W tym roku, z powodu obostrzeń wynikających z pandemii COVID-19, “Mikołajki 2020” odbędą się w zmienionej, ale wciąż wyjątkowej formule.
6 grudnia Mikołaj odwiedzi dzieci w dwóch szczecińskich szpitalach: przy Unii Lubelskiej( o godzinie 11:00) i w Zdrojach (o godzinie 13:00).  Aby zachować wszelkie wymogi związane z ograniczeniami, Mikołaj pokaże się dzieciom na podnośniku, który będzie na miejscu dzięki uprzejmości firmy szastaj.pl. Mikołaj będzie miał ze sobą 150 paczek wypełnionych prezentami – zostaną one przekazane obsłudze szpitali, która wręczy je dzieciom. Mamy nadzieję, że ta forma wywoła uśmiech na twarzach najmłodszych pensjonariuszy oddziałów szpitalnych, pozwoli choć na chwile zapomnieć o trudach dnia codziennego i uprzyjemni nadchodzące, świąteczne dni!

Cykl spotkań w ramach akcji „Mikołajki 2020” trwać będzie  od 3 do 9 grudnia, kiedy to Mikołaj z paczkami odwiedzi ośrodki pieczy zastępczej, placówki opiekuńczo-wychowawcze, Dom Samotnej Matki, Pogotowie Opiekuńcze

Nie zapomni również o wychowankach Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Caritas Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Już dziś możemy zdradzić, że Mikołaja na ulicach Szczecina będzie można spotkać podróżującego przepięknym motocyklem lub kabrioletem.

 

 

fot. Brodate Szkło