Koncerty i imprezy

PT 07.08.2020
21:00
bezpłatne

Muzyka – moja pasja / Waldemar Baranowski / Koncert przy trzepaku

07.08.2020 r. godz. 21:00, podwórko ul. Langiewicza 1/ul. Bogusława 27

Waldemar Baranowski – muzyk, kompozytor, gitarzysta, nauczyciel. Współzałożyciel zespołu „After Blues”, działającego nieprzerwanie od 40. lat. W latach 90-tych zaliczony przez pismo „Jazz Forum” do piątki najlepszych gitarzystów bluesowych.

Waldemar znalazł w swoim życiu pasję – muzykę i jak mówi, stała się ona najważniejszym elementem jego życia, ciągłego rozwoju i relacji między ludźmi. Aby podzielić się swoją pasją – tym razem zaprasza nas na swoje podwórko przy ul. Langiewicza 1, gdzie zagra koncert, na który złożą się miniatury klasyczne, utwory Tadeusza Nalepy oraz kompozycje własne.

Jimmy Page mówił, że muzyka, to najlepszy język do poruszania ludzkich serc na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że nasze spotkanie przyniesie nam wszystkim, same przyjemne emocje, szczególnie potrzebne w tak trudnych czasach.

Wstęp na koncert jest wolny, ale prosimy o przyniesienie karmy dla  podopiecznych Pani Marzeny z ul. Bogusława, dokarmiającej ok. 50 okolicznych kotów wolno żyjących. Przypominamy o obowiązujących  zasadach bezpieczeństwa w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2.

Do zobaczenia!

 

Równolegle, na fanpage’u Słowianina będziemy streamować to wydarzenie.