Wielkanoc dla bezdomnych 2022 r.


CZW 14.04.2022
12:15

To kolejny rok i kolejny raz, kiedy mimo trudnej sytuacji udało nam się zorganizować  wielkanocną pomoc dla bezdomnych i ubogich mieszkańców naszego miasta.

13 kwietnia br. wręczyliśmy ponad 400 osobom bogate paczki żywnościowe, które pozwolą im godnie, we własnym zakresie, zorganizować świąteczny posiłek. Znalazły się w nich produkty tradycyjnie spożywane podczas świąt oraz te, które mają długi termin przydatności.

Mamy nadzieję, że osoby, które przybyły tego dnia poczuły, że to nie tylko paczka, ale i prawdziwy, serdeczny gest od ludzi dobrej woli.

Dziękujemy:

– za nieocenioną pomoc przy organizacji tego wydarzenia Caritasowi Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej;

– za niezwykłą wrażliwość i wsparcie finansowe – Prezydentowi Miasta Szczecin, Wojewodzie Zachodniopomorskiemu, Marszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego i Hipermarketowi Carrefour;

– za potrzebę dzielenia się dobrem z innymi ludźmi, ofiarowany swój czas i dary, następującym firmom oraz wolontariuszom:

Drobimex Sp. z o.o., Animex Foods Sp. z o.o. S.K.A., Piekarnia-Cukiernia Asprod Sp z o.o., Cukiernia Malinowa, Straż Miejska w Szczecinie oraz ZSO nr 4 i wolontariuszom XI LO w Szczecinie.

 

Mamy nadzieję, że ofiarowane szczęście powróci do Państwa ze zdwojoną siłą.