Ładowanie Wydarzenia

Carnaval Latino


GORĄCY BAL MASKOWY W SŁOWIANINIE!

19.02.2024

Start: 21:00
Otwarcie drzwi: 20:30

Dom Kultury Słowianin

Józefa Korzeniowskiego 7,
70-211 Szczecin

Bilety

od 30 zł

Carnaval Latino 

 
Witajcie na ekscytującej fiestowej nocy, gdzie karnawał latino ożyje pełnym blaskiem tańców, muzyki i tajemniczych masek! Przygotujcie się na gorące rytmy i niezapomnianą zabawę, która przeniesie Was w serce latynoamerykańskiej kultury.
 
Dresscode na tę wyjątkową okazję to połączenie południowej ekstrawagancji z tajemniczością – maski balowe stają się kluczowym elementem Waszych strojów, dodając nutę enigmatycznej atmosfery do tej już pełnej energii nocy. Każdy uczestnik balu będzie mógł wcielić się w postać karnawałowej maskarady, co z pewnością dodatkowo podkręci atmosferę wyjątkowego wieczoru.
 
Rozgrzejcie parkiet swoimi krokami podczas gorących tańców salsa, bachata i kizomba. Rytmiczne dźwięki muzyki latino sprawią, że każdy z Was poczuje pulsującą energię tańca, tworząc niezapomnianą atmosferę wspólnej zabawy.
 
Przygotujcie się również na widowiskowe pokazy taneczne, gdzie doświadczeni tancerze zaprezentują zjawiskowe choreografie. To nie tylko taniec, to sztuka, która przeniesie Was w świat emocji i pasji.
 
Dodatkowo, na imprezie nie zabraknie interaktywnych animacji. Konkursy, zabawy i spontaniczne improwizacje wzbogacą Wasze doświadczenie, tworząc niepowtarzalną atmosferę fiesty.
 
Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników tańca, gorącej atmosfery i karnawałowej magii do wspólnej zabawy. To będzie wieczór pełen emocji, uśmiechów i niezapomnianych chwil – dołączcie do naszej fiesty i zanurzcie się w świat karnawałowej ekscytacji!
 
Wydarzenie współorganizowane jest z fundacją „Roztańczyć Szczecin”

Miejsce wydarzenia

 
ul.Korzeniowskiego 7
Szczecin, zachodniopomorskie 70-211 Poland
+ Google Map
606 414 430

Szczegóły

9 lutego @ 21:00
10 lutego @ 02:00

Organizatorzy

Fundacja „Roztańczyć Szczecin”
DK Słowianin

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content