Ładowanie Wydarzenia

„Grunge’ówa po latach”


 

„Grunge’ówa po latach” | 11.11.2023
godz. 20:00
bilety: 30 zł

 

Narodowe Święto Niepodległości najlepiej świętować wśród przyjaznych ludzi, których łączy muzyka i wspomnienia.
„Grunge’ówa po latach” właśnie stwarza taką okazję 11 listopada.
Z wielu źródeł wiemy, że wybieracie się na tańce i swawole do Słowianina z różnych zakątków Europy. Będzie to przedpremierowe spotkanie, bo przecież koncert otwarcia zabrzmi dopiero 24 listopada
Założycielka grupy „Grunge’ówy 1995-2000 DK Słowianin” – Renata Laszczyk, poproszona o parę słów wspomnień, tak napisała:

„Wracamy do Domu!
Domu, który co sobotę przez kilka lat otwierał dla nas swoje drzwi na oścież, pozwalając nam być sobą chociaż przez tę jedną noc w tygodniu, bez osądzania za wygląd, kolor włosów czy paznokci. Domu, w którym każdy był równy, pomimo pochodzenia, zawodu, szkoły, wyznania czy upodobań politycznych. Domu, który nas chronił przed całym światem; to był jedyny dom, który pomieścił wszystkie subkultury pod jednym dachem. Dom, w którym nie było telefonów i po prostu rozmawialiśmy ze sobą i nawiązywaliśmy więzi; dom w którym narodziły się wielkie przyjaźnie , miłości, romanse”.

Jesteśmy przekonani, że 11 listopada 2023 r. w Słowianinie unosić się będzie tylko pozytywna energia, tym bardziej, że za sterami konsolety staną: DJ Sanchez, DJ Zombi i DJ KPaul.
Bilety wstępu na „Grungeówę po latach” w cenie 30 PLN, do nabycia wkrótce w serwisie: Biletomat.pl i na godzinę przed imprezą

 

Miejsce wydarzenia

 
ul.Korzeniowskiego 7
Szczecin, zachodniopomorskie 70-211 Poland
+ Google Map
606 414 430

Szczegóły

11 listopada, 2023
20:00

Organizator

DK Słowianin
+48 606 414 430
biuro@slowianin.org

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content