Ładowanie Wydarzenia

Impro_Bajki dla Najmłodszych


Interaktywny spektakl improwizowany dla dzieci od 5 roku życia!

Przygotujcie się na niezapomnianą podróż do magicznego świata improwizacji, gdzie dzieci stają się głównymi pilotami w niesamowitej świątecznej przygodzie!

Dzieci wiedzą, że są odpowiedzialne za kształtowanie przygód naszych bohaterów. Mogą podać sugestie, które wskazują, czy Mikołaj powinien odwiedzić tropikalną wyspę elfów czy może zorganizować zawody na sankach z reniferami. Każda sugestia zamienia się w natychmiastową improwizację aktorów, którzy błyskawicznie dostosowują się do pomysłów dzieci, tworząc śmieszne i pełne magii sceny.

To nie tylko spektakl, to interaktywna zabawa, w której dzieci uczestniczą w kreowaniu historii na żywo. Mogą wprowadzać elementy humoru, wymyślać niespodziewane zwroty akcji i kierować postaciami, gdzie tylko ich wyobraźnia pozwoli. Cała sala wypełniona jest śmiechem i radością, gdy dzieci oglądają, jak ich pomysły stają się częścią magicznej opowieści.

To niepowtarzalne doświadczenie, które nie tylko dostarcza rozrywki, ale także uczy dzieci kreatywności, współpracy i otwartości na pomysły innych. To magiczne połączenie świątecznej atmosfery, improwizacji i radości tworzonej przez najważniejszych reżyserów spektaklu – dzieci!

A kim jesteśmy?

W teatrach oraz na zawodowych scenach gramy ze sobą od lat.

Szlif sztuki impro złapaliśmy od najlepszych w kraju, potem lata praktyki w grupach Impro z Krypty i Bryganda. Opowiedzieliśmy już tysiąc i jedną bajkę, ale ciągle nie mamy dość!

Cześć, to my, grupa impro POZOSTALI!

A w POZOSTAŁych rolach: Adrianna Moniuszko, Barbara Lewandowska, Adam Kuzycz-Berezowski, Mateusz Wiśniewski.

Miejsce wydarzenia

 
ul.Korzeniowskiego 7
Szczecin, zachodniopomorskie 70-211 Poland
+ Google Map
606 414 430

Szczegóły

17 grudnia, 2023
11:00 - 12:00

Organizator

DK Słowianin
+48 606 414 430
biuro@slowianin.org

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content