Ładowanie Wydarzenia

Rock Giants Tribute Party | Szczecin


Niezapomniany wieczór przy muzyce gigantów rocka!

10.05.2024

Start: 20:00
Otwarcie drzwi: 19:00

Dom Kultury Słowianin

Józefa Korzeniowskiego 7,
70-211 Szczecin

Bilety

Przedsprzedaż:
1 pula - 80 zł (do 31.03)
2 pula - 90 zł (do 09.05)

W dniu koncertu - 110zł

ROCK GIANTS TRIBUTE PARTY na niezapomniany wieczór przy muzyce gigantów rocka takich jak AC/DC i MOTÖRHEAD w wykonaniu najlepszych polskich Tribute bandów.
👉
ORGASMATRON – to muzyczny kolektyw, hołdujący twórczości legendzie Rock’n’Rolla Lemmiego Kilmistera i Motörhead złożony ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej. Na chwilę obecną zespół tworzą muzycy, Acid Drinkers (Titus), , Flapjack (Maciej Jahnz), Turbo (Wojciech Hoffman), Michał „Mike D” Dolski Titus Tommy Gun, Ceti (Piotr Szpalik)
Sami o sobie:
„Zebraliśmy się w tak zacnym gronie,, żeby pokłonić się gigantowi. Aby oddać hołd facetowi który z gatunku muzycznego, którym jest rock ‘n’ roll, zrobił sobie sposób na życie.
Zrobił to uczciwie szczerze i konsekwentnie. W normalnych warunkach ludzie potrafią uczcić swoich bohaterów minutą ciszy…, ale nie my …i nie minutą ale kolejnymi godzinami Cholernego Łomotu!!
👉
4 SZMERY – To tzw. Tribute band słynnego zespołu AC/DC,  Zespół „4 Szmery” powstał w 1998 roku, jako klasyczny „Tribute band”, którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy – AC/DC. W ciągu 25 lat swojej działalności ,dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości. 

Szczegóły

10 maja
20:00 - 22:00

Organizator

DK Słowianin
+48 606 414 430
biuro@slowianin.org

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content